Praca

Poszukujesz ciekawej pracy jako:

Operator Maszyn
w przedsiębiorstwie produkującym elementy metalowe.

Opis stanowiska:
- Obsługa maszyn

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie (możliwość przyuczenia do samodzielnej pracy)
- sumienność i rzetelność
- Umiejętność planowania oraz dobrej organizacji pracy
- Umiejętność pracy w zespole
- Chęć do pracy i polepszania swoich umiejętności

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
- Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
- Miłą atmosferę pracy.
- Możliwość dołączenie do grupowego ubezpieczenia pracowniczego.

CZEKAMY NA CIEBIE!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail lub o kontakt telefoniczny w godz. 8-16

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. Nr 133, poz. 883, ze zm.)”.